блог, ремонт та налаштування комп'ютера, встановлення систем та програм, мережі та вайфай, налаштування роутера, точка доступу, Київ
ru uk en

🔎 ВІДстежувати

08:59
TP-Link CPE210 досвід використання, режими роботи

Вже багато років у моїх клієнтів встановлені на об'єктах точки доступу  TP-Link CPE210 . Цей виробник має кілька версій, перша має навіть другий порт LAN. Дуже зручна штука для продовження мережі від точки. У третій версії цю опцію прибрали, напевно вважаючи за непотрібну.

На великій території є три вище описані точки, працюють без збоїв майже 10 років. Час від часу їх оновлював новою прошивкою. Докупили ще одну, для окремої будівлі, в якій знаходиться охорона. Поки що кабель не провели, своя специфіка. Потрібно було підключити за допомогою вайфай телевізор для перегляду системи відеоспостереження. 

Зробив просто, нову точку TP-Link CPE210 налаштував у режимі клієнта. Потім підключив її до однієї з трьох, де був найпотужніший сигнал. У налаштуваннях все це є у доступному вигляді . Підказка тим, у кого не виходить, адреси у точок повинні бути статичні, а шлюз і перший DNS прописується адреса основного роутера у вашій мережі. Другий DNS за поганого провайдера можна вказати 8.8.8.8 тобто гугловський.

На кінцевому пристрої за точкою, в налаштуваннях також можна прописати статичну адресу, до початкової роздачі адрес DHCP. Наприклад, TP-Link роутер з адресою 192.168.0.1 починає роздавати з 192.168.0.100 до 192.168.0.250, отже ваші пристрої повинні бути до першого значення. Якщо немає режиму клієнта у вашій точці, в кабель може передавати ретранслятор, він же повторювач. На велику відстань краще дві точки перевести в режим моста.

Категорія: Локальна мережа | Переглядів: 114 | Додав: ADMIN | Теги: режими роботи, TP-Link CPE210 досвід використання | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar